HECPRO Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri
HEC Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri
   Firmamız 17 yılı aşan deneyimi ile Ses, Işık, Görüntü ( Projeksiyon, LED ekran, Sinema projeksiyon ve surround, Konferans & Video Konferans , Simultane tercüme, Bina (otel, iş merkezi, vb) zayıf akım sistemleri, Güvenlik, , Yangın algılama ve alarm, LED mimari aydınlatma) konularında kısa zamanda sektörün önemli firmalarından ve güvenilir çözüm ortaklarında biri haline gelmiştir.
   Birçok büyük projeye imza atan şirketimiz Türkiye genelinde en çok bayi ağı olan firmaların başında gelmektedir.Kalite anlayışı şirketimizin en büyük ilkelerinin başında gelip , ithalatçısı olduğumuz markaları seçerken dikkat ettiğimiz en büyük husus olmuştur.

Hedefimiz geniş ürün yelpazemiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Projelendirme , satış ve montaj alanında ISO 9001:2008, TÜRKAK ve TSE belgelerine sahip olan şirketimiz Satış ve Teknik Departmanlarına çok önem vermekte olup, personelimizi yurt dışı ve yurt içi seminerlerine fuarlarına iştirak ettirerek daima yenilikçi teknolojiyi takip eden eğitimli, sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamış ve bunu şirket prensibi haline getirmiştir.
 
 
 
 
Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     Ürünlerimiz     |     Bayilerimiz     |     Referanslarımız     |     İletişim
Copyright [c] 2011. AIFA SOFT.