HECPRO Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri
Ev Tipi Görüntü Sistemleri
   Görüntü teknolojisinde de başarılı projelere imza atmakta olan şirketimiz hergün gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip edip yurt içi ve yurt dışında yeni çıkan ürünler hakkında seminerler ve fuarlara katılmaktadır. Toplantı, konferans salonları, disco, cafe, barlar vb mekanlarda barkovizyon ile başlayan görüntü alma teknolojisi günümüz çağında lcd projeksyonlar, plasma ve lcd tv ler olarak gelişmiştir. Uzman kadromuz, görüntü istenen mekanın yeri, konumu, sunulacak yayın ve ürünün kullanılacak mekanda vereceği performansa göre size en iyi cihazları tespit edip kurulumunu ve montajını yapıp lullanıcı eğitimini verip teslim eder.

   Teknolojiyi yakından takip eden Hec personeli ihtiyacınıza en uygun panel/projeksiyon çeşitlerini beyeninize sunup profesyonel montaj ekibi ile standart montajın dışında talep ve ihtiyaç doğrultusunda yurt dışından ithal ettiğimiz özel aparatlarımızla mekanınızın ihtiyacına göre açılı, tavandan asma, paneli 360 derece döndürebilen veya mobilyanızın içinden çıkartabilen uzaktan kumandalı modeller ve bunlar gibi birçok aparat seçenekleriyle standartların dışına çıkarak size alternatif çözümler sunar.

Hi-Fi Sistemleri
   HİFİ, ingilizce’deki “High Fidelity” yani yüksek sadakat kelimelerinin kısaltmasıdır.Bazı teknik açılardan hata payı belirli oranların altında olan (yani HİFİ normlarına uygun) ve evde kullanılmaya yönelik insan kulağına gerçeğine en yakın biçimde ses ve müziğin ulaştırılması amacına yönelik müzik sistemleri HİFİ sistemler olarak kabul edilmektedir.

   HIFI sistemler tamamıyla profesyonel bir seçimdir, bir uzmanlık gerektirir. HEC olarak müşterilerimize bizden ürün alıp almamasını gözetmeksizin bu hizmeti ücretsiz olarak, müşterinin istekleri ve beklentileri doğrultusunda en uygun şekilde sunmaktayız.

Ev Tipi Sinema Sistemleri
   Müzik ve film keyfini evlerde yaşatan bu sistem üç bileşenden oluşmaktadır; görüntü sağlayan cihaz, görüntü oynatıcı ve ses düzeni. Evlerde sinema keyfini yaşatan bu sistemler 5.1-6.1-7.1 vb. sistemin kurulacağı odanın yapısına büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir.

   Günümüzde bir çok insanın ev ortamında sinema keyfini yaşamak istediği bi gerçektir. Hec ailesi olarak, dünyanın önde gelen markalarını talep ve ihtiyaç doğrultusunda projelerimizde kullanmaktayız. Satışını ve dağıtımını yaptığımız markalar dışında, Danimarka’lı ses teknisyenleri ile ortak çalışmamız olan Cube audio hi-fi ve home theatre sistemlerini üreterek ev sineması sektörüne büyük katkı sağlamıştır.

   Evinizde gerçek sinema keyfini yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Uzman satış ve montaj ekibimizle evinizde yapacağımız keşif doğrultusunda (sinema sisteminin kullanılacak olan odadaki mobilyalar, duvarın cinsi ve köşelerine kadar zeminden tavana kadar incelenir) odanın akustiğine en uygun ürün grubu belirlenir.

Ev Tipi Otomasyon Sistemleri
   Teknolojinin gelişmesi ve hayatımızın kolaylaştırması anlamındaki büyük rolü sayesinde birbirinden bağımsız kumandalarla çalışan evimizdeki veya işyerimizdeki ses ve görüntü sistemlerimiz, aydınlatma, ısıtma/soğutma havalandırma, elektrikli perde/panjur, bilgisayar ağı, telefon sistemi, banyo, mutfak, havuz kontrol cihazlarının tamamı kullanmakta olduğumuz otomasyon sistemleri sayesinde tek kumandaya indirip arzunuza göre programlama şansını sizlere sunuyor.

   Yaşam kalitesinin artmasına ve kolaylaştırılmasına yönelik entegre otomasyon paketlerimiz evinizin yönetiminde size özel sistem çözümleri getirir. Günlük kullanımınızı yaptığınız elektronik cihazlarınızın otomasyonu dışında evinizdeki storların, perdelerin güneşin durumuna göre otomatik açılıp kapanmasından güvenlik sisteminizin otomatik aktif olmasına ısıtma soğutma sistemlerinizin termostat ayarına kadar daha bir çok konuda hayatınızı kolaylaştıran otomasyon sistemlerimiz isteğinize göre bütün aktivitelerinizi düzenli kullanmanızı sağlar. Sisteme entegre ettiğimiz cihazlar kontrol sistemi sayesinde neyi ne zaman devreye sokacağını bilip evinizin veya iş yerinizin her odasının otomasyonunu sağlar. Siz dünyanın neresinde olursanız olun evinize ve işyerinize bir tuşla hükmetmenize imkan sunar. Hec tecrübesi ve son teknoloji otomasyon sistemleriyle hizmetinize hazır.
 
Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     Ürünlerimiz     |     Bayilerimiz     |     Referanslarımız     |     İletişim
Copyright [c] 2011. AIFA SOFT.