HECPRO Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri
Profesyonel Ses Sistemleri
   HEC Profesyonel ses ve görüntü sistemleri olarak bizler sadece disbürütörü olduğumuz ürünlerin satışını değil, aynı zamanda uzman kadromuzla anahtar teslim projelerede imza atmaktayız. Bu hizmet, sistemin kurulacağı mekanın akustik keşfini çıkarıp size en uygun maliyetlerle ürün seçimini oluşturmaktan, satış sonrası bütün teknik destek ve servis hizmetlerini kapsamaktadır.

   Akustik tasarım ekibimiz kullanılacak mekanın akustiğinin ne olduğunu ve ne olması gerektiği konusunda detaylı bir inceleme ile değerlendirilir. Kaliteli ve standartları sağlayan bir ses dağılımı dinlenilen müzikten keyif alınması için son derece önemlidir.

   Bunun için ekibimiz mekanı oluşturan alanın konumu, kapalı veya açık oluşu, mekanın müzik tarzı, mekanda bulunan koltuktan döşemeye kadar her şeyi inceler ve gelen ses dalgansının nasıl tepki vereceğini hesaplar. Tüm bu hesaplamalar mekanda kullanılacak hoparlör sayısını, yerlerini, sesin basınç seviyesini, anlaşılabilirlik seviyelerini belirler ve kusursuz bir ses seviyesi elde etmemizi sağlar.

Profesyonel Görüntü Sistemleri
Plazma, LCD, Projeksiyon ve LED Ekran
   Hec, Profesyonel iç mekan görüntü sistemlerinde teknolojinin görselçözümde ürettiği en gelişmiş Orion markalı Multi PDP Wall ürünleriyle çözüm yaratmaktadır. 2005 yılında piyasaya sunulan ve çok geniş kullanım alanına sahip olan bu ürünlerin en büyük özelliği istediğiniz ebatlarda çözüm sunmasıdır. Reklam macerası olarak, Kontrol Odalarında, Konferans ve Kongre Salonlarında ve diğer her türlü Organizasyonda görsel çözüm olarak kullanılabilmektedir.

   Sınırsız 42” (106 cm) PDP görüntü teknolojisidir. Ekranlar birleştirilerek istediğiniz ölçüde, ileri plazma teknolojisi kalitesinde görüntü elde etmenizi sağlamaktadır.

   Plazma ve LCD monitörlerde daha ekonomik çözümler arayanlara değişik ürün ve markalara çözüm sunan HEC, dijital signing alanında değişik teknolojilerde çözüm sunmaktadır.

   Doğru ve etkili bir iletişim için görsel teknolojinin en son ürün ve çözümlerinden yararlanmak kaçınılmazdır. HEC, tanıtım, toplantı, seminer, kongre, eğitim, konser, tiyatro ve sinema gösterilerinde hedefe doğrudan ulaşmak ve yaratılmak istenen etkiyi sağlamak için görüntü kurgulama, görüntü efektleri, dev ekranda ve etkili bir görüntü sistemi ile büyüleyici bir etki yaratmak, LED ve DLP projektörlerle Hec’in profesyonel çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz.

   LED Video Ekranlar; gerçek ve tam renkli (full color, 16 milyon renk) olarak televizyon, canlı video görüntüsü, resim, animasyon ve yazı gösterebilmektedir. Ekranlar AVI, MPG, WMV, JPG, BMP, GIF vs. resim formatlarını desteklemektedir. Sistem bir kontrol bilgisayarı ve yazılım ile yönetilmektedir. Wireless, Ethernet, Fiber Optik ve ADSL gibi metotlarla kontrol edilebilmektedir. Farklı piksel aralıklarında, iç ve dış alanda kullanıma uygun modelleri vardır. Ayrıca 3 in 1 yada 2R, 1G, 1B şeklinde SMD yada DIP LED kullanılan ekranlar mevcuttur.

Profesyonel Işık ve Aydınlatma Sistemleri
   Çevreye verdiği zararı nadiren daha az olan LED’ler ışığın icadından sonra en önemli buluş olarak kabul ediliyor. Günümüzde kullanılan en verimli yapay ışık kaynağı olan LED’ler oldukça küçük bir enerjiyle çalışıyor ve aldığı enerjinin tümünü ışık kaynağına dönüştürerek bu sayede ısı yaymıyor. Böylelikle ısınma sorunu olmadan enerjiden tasarruf sağladığı için ekonomik olma özelliğiyle ön plana çıkıyor.

LED’in avantajları
* Cisimlere ve insanlara zarar vermemesi
* Tamamen sağlıklı oluşu
* Ekonomik oluşu
* Hem iç mekanda, hem de dış mekanda suya dayanıklı oluşu
* Şoka dayanıklı oluşu
* Tek veya çok renk elde edilebilmesi
* Enerji tasarrufu sağlaması ve bakıma ihtiyaç duymaması
* Güvenilir oluşu
* Normal koşullar altında 100.000 saat çalışma ömrü
   Bunlar göz önünde bulundurulunca Millennium ödülünün LED’in mucidine verilmesi aydınlatmadaki yeni çağın başlangıcının bir kanıtıdır.

   Enerji tasarrufu, boyut, ısınma, dayanıklılık, uzun ömür vb gibi avantajları ile çok yakında ampulleri atıp LED’e tamamıyla geçeceğiz. Ve bu devrimi aydınlatmanın yanında daha bir çok yerde kullanacağız. Biz HEC olarak LED aydınlatma projelendirme ve montajında sizlere en iyi hizmeti ve ürünleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

CUBE AUDİO
   Cube Audio, myotis, orbital, cyclon ve thorn olmak üzere dört farklı seri ile sekiz çeşit modelle klasik hoparlör anlayışını yıkarak sektörde farklı bir çizgi getirmiştir. Cube’e ait bir ürünü seçtiğinizde sadece bir hoparlör sistemi değil kalite, yenilik ve tasarıma ilişkin bir tavrı da seçmiş olursunuz. Çünkü Cube Ürünleri diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilirler. Tasarımları malzeme seçimleri ve ses kalitesiyle olduğu kadar biçim ve içeriği birleştirmeye yönelik işlevsel büyüleride onları farklı kılar. Yer kaplamak için değil ses ve görüntünün mimarı ve iç tasarımla eşit ölçüde ciddiye alındığı evlerde seyredilmek, dinlenmek ve yaşanarak denenmek üzere üretilirler. Cube Audio hoparlörleri diğerlerinden ayıran en önemli fark formlarındaki benzersiz çizgilerdir. Geleneksel hoparlör görüntüsünde bambaşka bir anlam kazandırarak ana işlevleri olan ses iletimi dışında evinizde seyretmekten zevk alacağınız birer tasarım mucizesi görüntüsündedirler. Özellikle tasarım harikası olan Orbital serisi hoparlörler, yuvarlak hatları ve sesi en iyi taşıdığı bilinen ıhlamur ağacından yapılma gövdesiyle ses yansımalarını en azamiye indirerek, formları itibari ile de ayrı kabinler içerisinde bulunan hoparlörler ses üretimi esnasında seslerin birbirine karışmasını önleyerek berrak ve ayrıntılı bir sonuç elde edilmesini ve rezonansız bir sese ulaşılmasını sağlarlar.
 
Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     Ürünlerimiz     |     Bayilerimiz     |     Referanslarımız     |     İletişim
Copyright [c] 2011. AIFA SOFT.