HECPRO Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri
Profesyonel DJ Ekipmanları
   Dünyanın en iyi dj leri ve klüplerinin ilk ve tek tercihi Pioneer dj sistemlerinin Türkiye dağıtımını yapan firmamız,bu ürünleri son yıllarda evlerde de aranan bir cihaz haline getirdi.

   Üstün Pioneer teknolojisi ve dizaynı ürünlerin kullanımını ve aratıcılığını arttırıyor.Teknolojinin de durmadan ilerlemesi Dj, Vj ve prodüksiyon alanlarını gitgide birbirine yaklaştırıyor. Bu da müzisyenlere seyirciyi etkilemenin sonsuz farklı yolunu sunuyor. Hayal gücü sınır tanımazken, Pioneer dj ekipmanlarıda müzisyenleri sınırlamıyor.

   Pioneer ın devrim niteliğindeki Pro DJ model gamı, digital DJ teknolojilerinin tam kalbinde yer alıyor. Nasıl mı? Tabii ki endüstrinin lideri olan isimlere kulak verip, onlarla beraber çalışarak ve durmadan araştırıp geliştirerek…

Pioneer Academy
   HEC, Türkiye genel dağıtıcısı olduğu Pioneer pro dj ürünlerinin sadece satışını ve teknik desteğini değil sektördeki ihtiyaç ve talep doğrultusunda aynı zamanda eğitimlerini vermek üzere Pioneer Pro Dj akademileri hayata geçirmiştir. Türkiyede Dj sektörünü geliştirmek ve Avrupa ülkeleriyle aynı seviyeye getirmek için 2005 yılında projelendirilen Pioneer Pro Dj akademiler titiz çalışmalar sonunda 2007 de ilk olarak İstanbul’da ve sonra sırasıyla Eskişehir, Antalya, Ankara, İzmir, Marmaris olmak üzere 6 ilimizde faaliyet göstermektedir. Günümüzde Pioneer Pro Dj sistemleri sadece disco, bar ve otellerde değil artık birçok ev kullanıcısınada sunduğu teknolojik, kullanımı kolay yeni ürünlerle hitap etmekte ve talep görmektedir. Yurt dışında ve yurt içinde düzenlenen birçok dj yarışmalarında dereceleri olan profesyonel eğitmenlerimiz kısa zaman içinde birçok kişiye dj lik ve produksiyon alanında eğitiler vermiştir. Pioneer Pro Dj avrupayla ortak yürütülen bu çalışmada Hec’in amacı sektörü geliştirmek ve genişletmektir. Kurslarımızı bitiren öğrenciler Avrupa onaylı Pioneer Pro Dj sertifikası alıp Pioneer ailesinin bir üyesi olma şansını da yakalamaktadırlar. Titizlikle hazırlanan eğitim programımız öncelikle sesin tanımı, müziğin tarihi ve dalları, software kullanım eğitimleri, terminoloji ve produksiyon başlıkları altında temelden başlayarak verilmektedir. Hedefimiz 2012 yılına kadar bu alanda profesyonel bir eğitim almak isteyen herkese ulaşabilmektir. Eğitmenlerimiz ve kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret edin.
 
Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     Ürünlerimiz     |     Bayilerimiz     |     Referanslarımız     |     İletişim
Copyright [c] 2011. AIFA SOFT.