HECPRO Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri
PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ OTOMASYON SİSTEMLERİ PIONEER DJ SİSTEMLERİ PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİST. PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ EV SİNEMA VE HİFİ SİSTEMLERİ NEXTBEAT WIRELESS DJ SYSTEM DIGITAL SINGAGE RELOOP DJ SİSTEMLERİ DECKSAVER DJ CASES LIFESIZE VİDEO KONFERANS SİST. VİDEO KONFERANS KİRALAMA VİDEO KONFERANS NEDİR? FRİTZ MODEM
 
 
Teknik Servis
HEC Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri satış sonrası hizmetlerine son derece önem vermektedir. İstanbul ofisimizde konusunda uzman eğitilmiş teknik servis elemanları müşterilerimizin memnuniyeti için tam kadro her zaman hizmete hazırdır.

Her türlü donanım ve yedek parçalarıyla konusunda uzman olan Teknik servis ekibimizin en önemli hedefi müşteri memnuniyetini sonuna kadar desteklemek ve arttırmak olup bunu gerçekleştirmek için Türk Standartları Enstitüsü onayı ile servis, bakim ve onarım hizmetlerinde kaliteyi misyon edinmiştir.

Müşterilerimiz Teknik Servisimizde ürünü değiştirmek yerine tamir ettirebilmekte, maliyet ve zaman açısından kazanç sağlayabilmektedir. Müşteri memnuniyeti sadece hedefimiz değil, aynı zamanda garantimizdir.
 
 
Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     Ürünlerimiz     |     Bayilerimiz     |     Referanslarımız     |     İletişim
Copyright [c] 2011. AIFA SOFT.