Bir ödül daha..
İstanbul Ticaret Odası (İTO), Hec A.Ş' ye 2019 yılında yüksek düzeyde Kurumlar Vergisi ödeyerek gösterdiği başarıdan dolayı takdir belgesi verdi. Profesyonel Ses,ışık,görüntü ve otomasyon sektörüne getirdiği yenilikçi çözümler ve 18 yıllık deneyimi ile sektörün en önde gelen firmalarından biri olan Hec A.Ş. almış olduğu başarı ve takdir belgelerine bir yenisini daha ekledi. Yurtiçinde yaptığı projelere ek olarak yurtdışında 7 ülkede birçok projeye imza atan HEC A.Ş. sistem ihracatçısı olarakta başarı yolunda devam etmenin gururunu yaşamaktadır.

Extron Otomasyon Kontrol Eğitimimiz
Extron Elektronik ailesinin üyesi olan şirketimiz, Hollanda'da bulunan, Avrupa bölgesi yönetim ofisinde 4 gün süren kontrol pro eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Pro AVL Asia Dergisi Irak'ın Dev Telekomünikasyon Şirketi Korek Telekom Haberimiz
Kuzey Irak Erbil' de projelendirmesi ve uygulamasını yaptığımız Korek Telekom firmasının yeni merkez binası profesyonel sistemler projemiz sektörün önde gelen dergisi Pro AVL Magazine ekim sayında yer aldı.

Music & Lights Muhteşem Bir Açılış ile Yeni Merkez Binasının Tanıtımını Yaptı
İtalya 'nın Minturno bölgesinde 40,000 m2 lik bir alana sahip olan yeni merkez binasının açılışını yapan Music & Lights , Dünya genelindeki distribütörler ve misafirleri için özel bir kutlama günü ile gala gecesi düzenledi.Firmamızın ve bayilerimizin de katıldığı bu özel günde, güncel ve yeni çıkarılacak olan ürünleri inceleme imkanı doğdu.

Pro AVL Asia Dergisi K.Irak Erbil 'deki World Trade Center Projemize Yer Verdi
Kuzey Irak Erbil' de projelendirmesi ve uygulamasını yaptığımız World Trade Center Erbil projemiz sektörün önde gelen dergisi Pro AVL Magazine haziran sayında yer aldı.

Inferno Club Bursa Kapılarını Açtı
Antalya Kemer ve Konya ' dan sonra Bursa' da da hizmete giren Inferno Club 'ın profesyonel ses, ışık ve led ekranları firmamız tarafından projendirlmiş olup uygulaması yapılmıştır.

Boeing İstanbul Ofis Kanyon'a Taşındı
Toplantı odaları, görsel sunum, video konferans, ses sistemleri ve otomasyon sistemini yapmış olduğumuz Boeing Istanbul Ofis Kanyon'a taşındı.

Allen&Heath Xone Dj Türkiye Distribütörü Hec A.Ş.
Dünyanın en iyi DJ mikserleri arasında olan Allen&Heath Xone serisinin Türkiye temsilcisi olmaktan büyük heyecan ve gurur duyan firmamız Haziran ayı itibarı ile stoklara girecek olan ürünleri bir an önce müşterilerimizle buluştırmanın heyecanı içinde.

Almanya Başkonsolosluğunda Fazlı Say Konseri
Beyoğlu' nda bulunan Almanya Başkonsolosluğu' ndaki Fazlı Say konserinde FBT Vertus 406A serisi kullanıldı.

Copyright © 2018 HEC PROFESYONEL - Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım